RDT-4.100-1313-NS1
Numer produktu DigiKey
2151-RDT-4.100-1313-NS1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RDT-4.100-1313-NS1CT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RDT-4.100-1313-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RDT-4.100-1313-NS1
Opis
BUZZER PIEZO 5V 0.6X0.512 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Piezoelektryczne 5 V 5mA 4,1kHz 85dB przy 5V, 10cm Montaż powierzchniowy Podkładki lutownicze
Kategoria
Technologia
Piezoelektryczne
Producent
Raltron Electronics
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
85dB przy 5V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
5mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Lokalizacja portu
Strona
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wejścia
Sygnał między wartościami szczytowymi
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie - znamionowe
5 V
Rozmiar / wymiar
0,661" x 0,512" (16,80mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Zakres napięć
1 - 25V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Częstotliwość
4,1kHz