RDM-MG6-680348-1M-X-001
Numer produktu DigiKey
2151-RDM-MG6-680348-1M-X-001-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDM-MG6-680348-1M-X-001
Opis
RF ANT 850/900MHZ DOME SMA MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Sieć komórkowa, GSM Kopuła Anteny RF 824MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,17GHz 2dBi SMA męskie Wkręt
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Raltron Electronics
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
2dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Kabel - 3m
Status części
Aktywny
Zakończenie
SMA męskie
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Stopień ochrony
IP66, IP67
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Wkręt
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Wysokość (maks.)
1,370" (34,80mm)
Zakres częstotliwości
824MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,17GHz