Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Quarton Inc.
W magazynie: 3
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Quarton Inc.
W magazynie: 3
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 1
W magazynie: 1
W magazynie: 0
W magazynie: 2
Diody laserowe 638nm 0,39mW 3V - 6V 50mA Końcówka cylindryczna - śr. 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Fine Crosshairs Laser Module
Fine Laser Line Generators
VLM-635-58 LPO-D20-F10
Numer produktu DigiKey
100-VLM-635-58LPO-D20-F10-ND
Producent
Numer produktu producenta
VLM-635-58 LPO-D20-F10
Opis
ANGLE20,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3V - 6V
Producent
Prąd znamionowy (A)
50mA
Seria
Moc (W)
0,39mW
Obudowa / skrzynia
Końcówka cylindryczna - śr. 10mm