VLM-635-58 LPO-D10-F90
Numer produktu DigiKey
100-VLM-635-58LPO-D10-F90-ND
Producent
Numer produktu producenta
VLM-635-58 LPO-D10-F90
Opis
ANGLE10,CLASS1M,FOCUS:90 CM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody laserowe 638nm 0,39mW 3V - 6V 50mA Końcówka cylindryczna - śr. 10mm
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3V - 6V
Producent
Quarton Inc.
Prąd znamionowy (A)
50mA
Seria
Moc (W)
0,39mW
Opakowanie
Torba
Obudowa / skrzynia
Końcówka cylindryczna - śr. 10mm