VLM-635-56 LPO-D45-F10
Numer produktu DigiKey
100-VLM-635-56LPO-D45-F10-ND
Producent
Numer produktu producenta
VLM-635-56 LPO-D45-F10
Opis
ANGLE45,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Szczegółowy opis
Diody laserowe 638nm 0,39mW 3V - 6V 50mA Końcówka cylindryczna - śr. 10mm
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3V - 6V
Prąd znamionowy (A)
50mA
Seria
Moc (W)
0,39mW
Obudowa / skrzynia
Końcówka cylindryczna - śr. 10mm