VLM-520-56 LPO-D30-F10
Numer produktu DigiKey
100-VLM-520-56LPO-D30-F10-ND
Producent
Numer produktu producenta
VLM-520-56 LPO-D30-F10
Opis
ANGLE30,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Szczegółowy opis
Diody laserowe 523nm 10mW 3V - 6V 80mA Końcówka cylindryczna - śr. 10,0mm
Kategoria
Długość fali
523nm
Napięcie - wejściowe
3V - 6V
Seria
Prąd znamionowy (A)
80mA
Moc (W)
10mW
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Końcówka cylindryczna - śr. 10,0mm