QFR-135-1-01-QB48IN-5
Numer produktu DigiKey
189-QFR-135-1-01-QB48IN-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
QFR-135-1-01-QB48IN-5
Opis
7.6MM ID 4:1 ADH LINED FUL 1=1PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,299" (7,60mm) 4 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Kategoria
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,299" (7,60mm)
Prod.
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,067" (1,70mm)
Seria
Grubość ścianki odtworzona
0,048" (1,22mm)
Opakowanie
Torba
Materiał
Status części
Aktywny
Funkcje
Odporny na ścieranie, samoprzylepny, obniżona palność
Typ
Kolor
Kurczliwość
Temperatura robocza
-40°C - 135°C
Długość
4,00' (1,22m)
Temperatura obkurczania
110°C