QADA-65-48-0801
Numer produktu DigiKey
Q1205-ND
Producent
Numer produktu producenta
QADA-65-48-0801
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48V 65 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
65 W
Producent
Qualtek
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Seria
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Biurkowy (klasy II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
4,53" x 2,09" x 1,50" (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
48V
Agencja zatwierdzająca
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,36A