Q5-2X-1/4-01-QB48IN-25
Numer produktu DigiKey
Q52X014B-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q5-2X-1/4-01-QB48IN-25
Opis
HEATSHRINK 1/4" X 4' BLACK 1=1PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,250" (6,35mm) 2 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,030" (0,76mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Samoprzylepny, samogasnący
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-45°C - 125°C
Typ
Temperatura obkurczania
100°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,250" (6,35mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,125" (3,18mm)