Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
Numer produktu DigiKey
QKY364C-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
Opis
HEATSHRINK PVDF 3/64"X4' 1=1PC
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,046" (1,17mm) 2 do 1 Przezroczyste 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,010" (0,25mm)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Temperatura obkurczania
135°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,046" (1,17mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,023" (0,58mm)