Q-150K-1/8-01-QB48IN-25
Numer produktu DigiKey
QKY018B-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q-150K-1/8-01-QB48IN-25
Opis
HEATSHRINK PVDF 1/8" X 4' 1=1PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,125" (3,18mm) 2 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,010" (0,25mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Temperatura obkurczania
135°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,125" (3,18mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,062" (1,57mm)