FAD1-12038CBLW12
Numer produktu DigiKey
Q642-ND
Producent
Numer produktu producenta
FAD1-12038CBLW12
Opis
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 71,6CFM (2,00m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
36,2dB(A)
Prod.
Moc (W)
2.64 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
0.518lb (234.96g)
Szerokość
38,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,220A
Przepływ powietrza
71,6CFM (2,00m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,128in H2O (31,8Pa)