W3908B0100
Numer produktu DigiKey
553-W3908B0100-ND
Producent
Numer produktu producenta
W3908B0100
Opis
RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,585GHz GNSS (Beidou, Galileo, GLONASS, GPS) Płaska łata Anteny RF 1,56GHz - 1,61GHz 0,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Typ anteny
Płaska łata
Producent
Pulse Electronics
Liczba pasków
1
Seria
Straty odbiciowe
-10dB
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
0,3dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
3 W
Standard/grupa RF
Nawigacja
Funkcje
Kabel - 100mm
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,585GHz
Typ mocowania
Samoprzylepna
Zakres częstotliwości
1,56GHz - 1,61GHz