W3554G0254
Numer produktu DigiKey
553-W3554G0254-ND
Producent
Numer produktu producenta
W3554G0254
Opis
ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 254MM SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
829MHz, 1,5GHz, 2,2GHz, 3,55GHz, 5,45GHz 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GNSS, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ Trasowanie płytki drukowanej Anteny RF 698MHz - 960MHz, 1,4GHz - 1,6GHz, 1,71GHz - 2,69GHz, 3,3GHz - 3,8GHz, 4,9GHz - 6GHz 1,9dBi, 2,5dBi, 3,2dBi, 3,3dBi, 3,5dBi SMA męskie Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
5
Producent
Pulse Electronics
Straty odbiciowe
-4dB, -3dB, -6dB, -5dB, -4dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
1,9dBi, 2,5dBi, 3,2dBi, 3,3dBi, 3,5dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
5 W
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, komórkowe, ogólne ISM, nawigacja, WiFi
Funkcje
Kabel - 254mm
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Zakończenie
SMA męskie
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
829MHz, 1,5GHz, 2,2GHz, 3,55GHz, 5,45GHz
Typ mocowania
Samoprzylepna
Zakres częstotliwości
698MHz - 960MHz, 1,4GHz - 1,6GHz, 1,71GHz - 2,69GHz, 3,3GHz - 3,8GHz, 4,9GHz - 6GHz
Wysokość (maks.)
0,008" (0,20mm)