PM5175.682NLT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
CODACA
W magazynie: 887
Arkusz danych
6.8 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 6.4 A Maks. 28,6mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Composite Core Power Inductor PA/PM5175 Series
PM5175.682NLT
Numer produktu DigiKey
553-PM5175.682NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PM5175.682NLT
Opis
FIXED IND 6.8UH 6.4A 28.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 28,6mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,209" (5,50mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)