PM5175.103NLT
Numer produktu DigiKey
553-PM5175.103NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PM5175.103NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PM5175.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM5175.103NLT
Opis
FIXED IND 10UH 5A 43 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 5 A Maks. 43mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM5175.103NLT Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 43mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,209" (5,50mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)