PM4345.103NLT
Numer produktu DigiKey
553-PM4345.103NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PM4345.103NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PM4345.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM4345.103NLT
Opis
FIXED IND 10UH 2.3A 199 MOHM SMD
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.3 A Maks. 199mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PM4345.103NLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 199mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,213" (6,00mm x 5,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,4A