PM4344.333NLT
Numer produktu DigiKey
553-PM4344.333NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PM4344.333NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PM4344.333NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM4344.333NLT
Opis
FIXED IND 33UH 10.7A 44 MOHM SMD
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10.7 A Maks. 44mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PM4344.333NLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 44mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,697" x 0,677" (17,70mm x 17,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
15A