PM4342.472NLT
Numer produktu DigiKey
553-PM4342.472NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PM4342.472NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PM4342.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM4342.472NLT
Opis
FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10 A Maks. 15,5mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15,5mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,406" (11,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
17A