PM4340.333NLT
Numer produktu DigiKey
553-PM4340.333NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PM4340.333NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PM4340.333NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM4340.333NLT
Opis
FIXED IND 33UH 1.6A 440 MOHM SMD
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 440mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PM4340.333NLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 440mOhm
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,213" (6,00mm x 5,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,6A