PGL6395.700HLT
Numer produktu DigiKey
553-PGL6395.700HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PGL6395.700HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PGL6395.700HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PGL6395.700HLT
Opis
FIXED IND 70NH 70A 230 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
70 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 70 A 230mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
230mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,181" (10,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
141A