PGL6395.700HLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PGL6395.700HLT |
Opis | FIXED IND 70NH 70A 230 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 70 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 70 A 230mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Nieekranowane |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 230mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±15% | Rozmiar / wymiar 0,402" x 0,181" (10,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,394" (10,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 141A |