PGL6380.121HLT
Numer produktu DigiKey
553-PGL6380.121HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PGL6380.121HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PGL6380.121HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PGL6380.121HLT
Opis
FIXED IND 120NH 77A 0.37 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 77 A Maks. 0,37mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 0,37mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,453" (11,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
102A