PGL6312.151HLT
Numer produktu DigiKey
553-PGL6312.151HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PGL6312.151HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PGL6312.151HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PGL6312.151HLT
Opis
FIXED IND 150NH 52A 0.17 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 52 A 0,17mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,17mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,256" (6,50mm x 6,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
52A