PGL6215.151HLT
Numer produktu DigiKey
553-PGL6215.151HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PGL6215.151HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PGL6215.151HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PGL6215.151HLT
Opis
FIXED IND 150NH 85A 0.125 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 85 A 0.125mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0.125mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
85A