PGL6189.500HLT
Numer produktu DigiKey
553-PGL6189.500HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PGL6189.500HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PGL6189.500HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PGL6189.500HLT
Opis
FIXED IND 50NH 80A 0.04 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 80 A 0,04mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,04mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,327" (10,00mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
148A