PGL6076.321AHLT
Numer produktu DigiKey
553-PGL6076.321AHLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PGL6076.321AHLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PGL6076.321AHLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PGL6076.321AHLT
Opis
FIXED IND 320NH 60A 0.155 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
320 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 60 A 0,155mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,155mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,327" x 0,299" (8,30mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
37A