PG2292.700HLT
Numer produktu DigiKey
553-PG2292.700HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PG2292.700HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PG2292.700HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PG2292.700HLT
Opis
FIXED IND 70NH 53A 0.09 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
70 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 53 A 0,09mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,09mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,240" x 0,236" (6,10mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
60A