PG2289.101HLT
Numer produktu DigiKey
553-PG2289.101HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PG2289.101HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PG2289.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PG2289.101HLT
Opis
FIXED IND 100NH 35A 0.105 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 35 A 0,105mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,105mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,177" (4,70mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
16A