PE-0805PFB600ST
Numer produktu DigiKey
553-2395-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-2395-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-2395-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PE-0805PFB600ST
Opis
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 3A 25mOhm
Modele EDA/CAD
PE-0805PFB600ST Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
3A
Producent
Pulse Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
25mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
60 Ohms @ 100 MHz