PAL6374.101HLT
Numer produktu DigiKey
553-PAL6374.101HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PAL6374.101HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PAL6374.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PAL6374.101HLT
Opis
FIXED IND 100NH 71A 0.45 MOHM
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 71 A Maks. 0,45mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 0,45mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
82A