PAL6373.101HLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PAL6373.101HLT |
Opis | FIXED IND 100NH 75A 0.14 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 75 A Maks. 0,14mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Nieekranowane |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 0,14mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±15% | Rozmiar / wymiar 0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,472" (12,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 117A |