PAL6373.101HLT
Numer produktu DigiKey
553-PAL6373.101HLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PAL6373.101HLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PAL6373.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PAL6373.101HLT
Opis
FIXED IND 100NH 75A 0.14 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 75 A Maks. 0,14mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 0,14mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
117A