PA5401.103NLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PA5401.103NLT |
Opis | FIXED IND 10UH 1.4A 422 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 422mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PA5401.103NLT Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 1,6A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 422mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |