PA5401.103NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA5401.103NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA5401.103NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA5401.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA5401.103NLT
Opis
FIXED IND 10UH 1.4A 422 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 422mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA5401.103NLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 422mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)