PA5400.472NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA5400.472NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA5400.472NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA5400.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA5400.472NLT
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.6A 293 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 293mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA5400.472NLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 293mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)