PA5400.151NLT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Pulse Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10 A Maks. 11mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PA5400.151NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA5400.151NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PA5400.151NLT
Opis
FIXED IND 150NH 10A 11 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA5400.151NLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
14A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)