PA5400.103NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA5400.103NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA5400.103NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA5400.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA5400.103NLT
Opis
FIXED IND 10UH 1A 550 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1 A Maks. 550mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA5400.103NLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,4A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 550mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)