PA5175.822NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA5175.822NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA5175.822NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA5175.822NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA5175.822NLT
Opis
FIXED IND 8.2UH 6.1A 32.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 6.1 A Maks. 32,5mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 32,5mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,209" (5,50mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,1A