PA5120.481NLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PA5120.481NLT |
Opis | FIXED IND 480NH 32A 1.7 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 480 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 32 A 1,7mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PA5120.481NLT Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 1,7mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 130°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,681" x 0,551" (17,30mm x 14,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,272" (6,90mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 55A |