PA5120.481NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA5120.481NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA5120.481NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA5120.481NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA5120.481NLT
Opis
FIXED IND 480NH 32A 1.7 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
480 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 32 A 1,7mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA5120.481NLT Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
1,7mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,681" x 0,551" (17,30mm x 14,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,272" (6,90mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
55A