PA4349.103ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4048-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4048-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4048-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4349.103ANLT
Opis
FIXED IND 10UH 30A 4.15 MOHM SMD
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 30 A Maks. 4,15mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4349.103ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,15mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,925" x 0,866" (23,50mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
20A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)