PA4344.103ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4034-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4034-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4034-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4344.103ANLT
Opis
FIXED IND 10UH 21A 10.6 MOHM SMD
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 21 A Maks. 10,6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4344.103ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 10,6mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,701" x 0,665" (17,80mm x 16,90mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
22A