PA4343.683ANLT
Numer produktu DigiKey
553-PA4343.683ANLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA4343.683ANLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA4343.683ANLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4343.683ANLT
Opis
FIXED IND 68UH 4.8A 100 MOHM SMD
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 4.8 A Maks. 100mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4343.683ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 100mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,496" (13,50mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)