PA4343.223ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4030-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4030-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4030-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4343.223ANLT
Opis
FIXED IND 22UH 8A 35 MOHM SMD
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 8 A Maks. 35mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4343.223ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,496" (13,50mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9A