PA4342.683ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4022-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4022-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4022-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4342.683ANLT
Opis
FIXED IND 68UH 2.4A 210 MOHM SMD
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.4 A Maks. 210mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4342.683ANLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 210mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)