PA4342.473ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4021-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4021-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4021-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4342.473ANLT
Opis
FIXED IND 47UH 3A 143 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3 A Maks. 143mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA4342.473ANLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,7A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 143mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)