PA4342.152ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4015-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4015-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4015-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4342.152ANLT
Opis
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 16 A Maks. 4,2mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4342.152ANLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
22A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,2mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)