PA4341.332ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4006-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4006-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4006-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4341.332ANLT
Opis
FIXED IND 3.3UH 6.5A 22 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 6.5 A Maks. 22mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4341.332ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 22mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,5A