PA4341.332ANLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PA4341.332ANLT |
Opis | FIXED IND 3.3UH 6.5A 22 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 6.5 A Maks. 22mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PA4341.332ANLT Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 22mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 9,5A |